به وبسایت پرتال جامع افق خوش آمدید

تبلیغات

مطالب این تارنما با استفاده از اسکریپت هوشمند خبرخوان افق گردآوری شده است . درصورت مشاهده محتوای نامربوط لینک مطلب را گزارش دهید .

تبلیغات


نزدیک 90 نماد متوقف هست

سلام.عجب بورسی داریم ما.شما هم لابد مثل من وخیلی از معامله گران وسهامداران از بسته شدن نمادها ناراضی هستین.جالبه که میخواهند به بورسهای جهانی هم متصل بشن.کگاز از قیمت 200 تومن تا بالای 500 تومن رشد کرده و یه عده ای حسابی سود کردن و الفرار.بعد اون بیچاره ای که اون بالا خریده تکلیفش چیه؟

وبصادر بعد از این همه وقت که بسته بوده گزارش داده باقلوا:سود 16 تومانی رو کرده 36 تومان.البته از نوع زیان.

کنتور که دیگه از همه معرکه تره:حسابرسی که حسابهاش رو حسابرسی کرده از بورس اخراجش کردن.بیچاره کاری نکرده.فقط یک ماشین لکسوس گرفته و باعث شده شرکت کنتور سازی بدون کمترین زحمتی قیمت سهامش 8 برابر بشه.مگه این کار بده؟

مرقام هم همینطور.و...بقیه شرکتها

بعد توقع دارن مردم پولشون رو از بانکها بیارن تو بازار سرمایه.

نتیجه:لازم نیست من چیزی بگم.خودتون حتما متوجه شدین.اگر کوتاه مدت کار میکنین این روزها بااین اوضاع بلبشو وتا روی کار آمدن ترامپ حتما حتما در خریدهاتون دقت کافی داشته باشین.البته سهمهایی که من تاالان اعلام کردم(به غیر از کنتور)هیچکدام جزو نمادهای متوقف نیستند.ولی بااین وضعیت بوجود امده به نظر احتیاط شرط عقل است.سهمهای معرفی شده در مطالب قبل همچنان معتبر هستن.موفق وپرسود باشین.شهادت پیغمبر و امام حسن هم بر همه ما تسلیت باد.التماس دعامنبع این نوشته
اشتراک گذاری مطلب
تمامی حقوق این وب سایت برای گروه آواساز محفوظ است